متولدین سال ببر

متولدین سال ببر را بیشتر بشناسید و با خصوصیات اخلاقی و علایق آن ها آشنا شوید .

متولدین سال های ببر : 1305 , 1317 , 1329 , 1341 , 1353 , 1365 , 1377 , 1389 , 1401 , 1413 , 1425 , 1437 , 1449

خصوصیات متولدین سال ببر

ببر یک عصیانگر و شورشی ناراضی است او با شتاب زدگی خاص خودش همیشه علیه قدرت های برتر طغیان می کند و سرکشی و نارضایتی با خونش در آمیخته است . ببر دوست دارد سردمدار باشد ؛ ولی متاسفانه شایستگی و برازندگی رهبری را ندارد . او همیشه اولین کسی است که شعار حرکت کردن می دهد . اما در کسب و کار عشق و جنگ احتیاط حکم می کند که دیگران کورکورانه از او پیروی نکنند و حتی گاهی او را از حرکت باز دارند .
راه افتادن به دنبال ببر می تواند شروع فاجعه ای بزرگ باشد . او همیشه در پی ماجراجویی است و گاه خواسته هایی غیر منطقی و دور از احتیاط و بدون مسؤولیت دارد ؛ اما ایستادگی در برابر ببر نیز بسیار مشکل است ؛ زیرا شخصیت گیرایی دارد و ظاهر نافذ و پرهیبتش نمود ویژه ای به او می بخشد . مردم خواه نا خواه به او احترام می گذارند و حتی دشمنان او نیز از این قاعده بر مستثنی نیستند . ببر دوست دارد همه از او اطاعت کنند ؛ اما از این که خود فرمانبردار کسی باشد بیزار است و هیچ کس را شایسته آن نمی داند که به او دستور بدهد . ببر اگر بتواند پیش از دست زدن به هر کاری اندکی بیندیشد و به نصایح اطرافیان گوش فرا دهد قطعاً به موفقیت های چشم گیری خواهد رسید .
متولد سال ببر بنا بر روحیه جنگ جویی خود با خشونت و بی باکی به هر قیمت بر سر اعتقاداتش پا فشاری می کند او سر سخت لجوج و همواره ستیزه جوست .
هر چند ببر گاهی خودخواه است ؛ اما می تواند دست و دلباز با سخاوت و حتی ایثار گر هم باشد . همیشه به یاد داشته باشید که ببرها باریک بین و تیز هستند و به کسی اعتماد نمی کنند .
ببر همیشه جویای رهبری با وضع موجود در ستیز و با قدرت حاکم در کشمکش است و از تمام افرادی که به دنبال زندگی آرام و بی دردسر هستند نفرت دارد .
جای تعجب اینجاست که هنگام اخذ تصمیم های مهم دچار شک و تردید می شود و چندان این دست و آن دست می کند که دیگر کار از کار گذشته باشد . رفتار او به عنوان یک فرمانده نظامی یا سرپرست واحد صنعتی در خور تحسین است .
چه بسا ببر مجرمی مخوف از کار درآید ؛ زیرا به کارهای خطرناک و پر هیجان علاقه مند است . خانم ببرها نیز از این قاعده مستثنی نیستند . آنها اغلب در راه اصلاح طلبی و سنّت شکنی پیش قدم می شوند و برای آنچه درست می پندارند ‌ مبارزه می کنند
ببر حرص چندانی به مال و ثروت ندارد ؛ اما ممکن است پول زیادی به دست بیاورد . او بیش از دیگران اهل عمل است ‌ و بخت نیز با او یار است ؛ زیرا مادر روزگار چنین فرزندانی کمتر بزاید ( ملکه الیزابت دوم در سال 1926 سال ببر به دنیا آمد و هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که او روزی به سلطنت برسد . )
در حقیقت او جنگجویی تیزبین زودرنج و درون نگر است . ببر هر گاه درگیر مسائل بزرگ عشقی شود آن قدر پر شور و حرارت می شود که به ندرت ممکن است شادی های عشق را لمس و درک کند . خانم ببرها نیز ممکن است تجربه ها و ماجراهای عشقی فراوانی داشته باشند که اغلب پایان خوشی ندارد .
دوران کودکی متولدین ببر آرام و بی دردسر خواهد گذشت اما دوره دوم زندگی او با خطرات و هیجان همراه خواهد بود . در این دوره از زندگی ببر با مشکلات مالی خانوادگی عاطفی و ازدواج دست به گریبان است . هر چند هیچ یک از این مشکلات او را از پا در نخواهد آورد اما اگر با مهارت آنها را از سر راه بر ندارد چه بسا که پیامد آن در دوره سوم زندگی برایش مشکل ساز شود . اگر ببر از عهده حل مشکلات بر آید و به پیری برسد ‌روزگار کهنسالی را با آرامش و آسایش سپری خواهد کرد .
این که ببر در روز یا شب متولد شده باشد در چند و چون سرنوشتش تاثیر بسزایی دارد . ببرهای شب به خصوص آنهایی که نیمه شب به دنیا آمده باشند تا اندازه ای از گرفتاری های زندگی مصون خواهند بود و نسبت به ببرهایی که در روز به ویژه نیمه روز متولد شده اند زندگی بی دغدغه تری خواهند داشت . به هر حال زندگی ببر پر از ماجرا و خطر است و تفاوت در ساعت زاده شدن زندگی راحت و آسانی برای او به ارمغان نخواهد آورد ؛ اما ببر از آن بیدها نیست که با این بادها بلرزد و اساساً راه دیگری ندارد . او خواهان تحولات گوناگون هیجان شور و حرارت است و زندگیش نیز به همین صورت خواهد بود . ماجراجویی بارها او را به خطر کردن در زندگی خواهد کشاند . چه بسا که با مرگی ناگهانی و دلخراش از دنیا برود .
با همه آنچه گفته شد ببر در فرهنگ مردمان مشرق زمین نماد خوش اقبالی و کامیابی است و هیچ کس به اندازه او بهره از کام دل بر نمی گیرد .
ببر برای آسیایی ها شگون دارد و تداعی کننده قدرت برتر و نماد آسودگی و امنیت در زندگی انسان هاست . وجود یک ببر در خانه احتمال بروز دزدی آتش سوزی و آزار ارواح خبیث را به حداقل می رساند .

✔️ پیشنهاد مقاله مرتبط :  جملات بزرگان : سعدی

مشاهیر متولد سال ببر

لولا مونتز , ایزادورا دونکن , امیلی برونته , مریلین مونرو , روبسپیر, بایار, سن فرانسوا , مولوتوف, هوشی مینه , لویی کارل مارکس , آیزنهاور, بولیوار, ژنرال دوگل , بتهوون , مارکوپولو, تیبریوس سزار, چارلز لیندبرگ , سن دومینیک , آلک گینس

علایق متولدین سال ببر

رنگ : قرمز روشن

حیوان : ببر

گُل : میخک صدپَر

درخت : چنار

رایحه : یاسمین

گیاه : آویشن

طعم : شیرین

ادویه : دارچین

جواهر تولد : یاقوت

فلز : طلا

عدد شانس : 7

آلت موسیقی : ترومپِت

شعار ببر

“ من پیروز خواهم شد ”

بهترین جفت ببر

( متولدین چه سال هایی برای متولدین سال ببر بهترین همسر هستند )
اسب ، سگ

بدترین جفت ببر

مار، میمون

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

بله
خیر
از ارسال بازخورد شما برای ارتقای کیفیت مطالب سپاسگزاریم 🌹🙏
  • اپراتور شماره 2 چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی
  • 20 فروردین 1403
  • 164 بازدید
  • بروزرسانی : 21 فروردین 1403

اشتراک گذاری :  |   |   |   |   |   | 
×