چاپ سربرگ - آلیاژ پردازش پارسه

چاپ سربرگ حرفه ای که با شرکت , اداره , صنعت و اعتبار شما همخوانی داشته باشد.

چاپ سربرگ باید دارای طراحی و چاپ زیبا و چشمگیر ، کاغذ مناسب و با کیفیت ، (گرماژ های 80 , 100 گرم ) , چاپ افست ( اختصاصی ) دو رنگ , چهار رنگ و همچنین قیمت چاپ مناسب ، بسته بندی و تحویل در اسرع وقت به مشتری باشد .

در طراحی سربرگ ها به این نکات توجه کنید:
– از نکات مهم در طراحی سربرگ ها این است که سربرگ بهتر است توسط المانهایی که به سلیقه طراح انتخاب می شود (فرم، خط، نوشتار، رنگ و …) حداقل از دو طرف بسته گردد. مهم نیست که این بسته شدن از کدام ضلعهای سربرگ باشد. اما بهتر است برای زیبایی هرچه بیشتر و فاصله گرفتن آن از اوراق یادداشت، حداقل از دو سمت بسته شود.

– فونت های استفاده شده در طراحی سربرگ معمولا بین 10 تا 14 پوینت انتخاب می شود. باید توجه داشته باشید اگر سربرگ شما در کاغذ A5 طراحی میشود، این سایز از فونت را نباید کوچک کنید . بزرگی و کوچکی نوشتار در سربرگ های A4 و A5 با هم تفاوتی نمیکنند.

– سربرگها باید تک زبانه طراحی شوند. استفاده از فونتهای انگلیسی در نوشتار آن ، از حرفه ای بودن سربرگ کاسته و جز اشغال کردن بی مورد کاغذ فایده ای نخواهد داشت. سربرگ های رسمی و اداری یا قطعا به زبان فارسی طراحی می شوند یا تماما به زبان انگلیسی و سربرگ های دوزبانه عملا معنی و مفهومی نخواهند داشت.

– استفاده از نمادهای مذهبی در طراحی سربرگ نیز توصیه نمی گردد. خوبست بدانید استفاده از نمادهای مذهبی در تمامی کارهای گرافیکی در تمام دنیا غیر مجاز تلقی می شود و آنرا نشان بی احترامی به مذهب می دانند. البته استفاده از کلام بسم الله و بسمه تعالی در سربرگ های ایرانی مجاز می باشد اما غیر حرفه ایست.

✔️ پیشنهاد مقاله مرتبط :  چاپ کارت ویزیت های تبلیغاتی ویژه کاندیدای دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شیراز

– حاشیه سربرگ باید حداقل یک سانتیمتر در نظر گرفته شود و زمینه اصلی سربرگ بهتر است سفید یا رنگ بسیار بسیار ملایم انتخاب شود. زیرا در هنگام کپی سیاه و سفید یا درهنگام فکس ، زمینه تند رنگی یا المانها با رنگ های تند ، بد کیفیت نشان داده میشوند و اگر زمینه از رنگ یا عکس برخوردار باشد ، نوشته های داخل سربرگ یا نامه ، وضوح خود را از دست می دهند. بنابراین در مجموع طراحی سربرگ ، هرچه رنگ های ملایم و تنوع کمتری داشته باشند، بهتر است.

سرویس های طلایی با همکاری با صدها برند مطرح داخلی و خارجی , آماده ارائه خدمات چاپ ست اداری از جمله : سربرگ , پاکت نامه , یادداشت به مشتریان گرامی می باشد . انواع سربرگ : سربرگ شرکت , سربرگ نامه اداری , اندازه : A5 , A4

price

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

بله
خیر
از ارسال بازخورد شما برای ارتقای کیفیت مطالب سپاسگزاریم 🌹🙏
  • اپراتور شماره 1 چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی
  • 22 آذر 1394
  • 1386 بازدید
  • بروزرسانی : 13 آذر 1402

اشتراک گذاری :  |   |   |   |   |   | 
×