شما با چاپ و ارائه کاتالوگ و بروشور می توانید تمام مشخصات شغل و حرفه خود را بطور کامل و گویا به همراه تصاویر با کیفیت به مشتریان خود اعلام نمایید و در صورتی که طراحی زیبا و همچنین چاپ با کیفیت و مرغوب داشته باشد ممکن است سالها نزد مشتریان شما باقی بماند و در مواقع لزوم پس از مدت ها به آن مراجعه کنند و با شما تماس بگیرند. لذا هدف و سعی سرویس های طلایی بر این است تا با ارائه بهترین ها شما را در این راه یاری کند و کاری به یاد ماندنی به شما ارائه نماید.
در چاپ یک کاتالوگ خوب و با کیفیت موارد مهم زیادی وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از :
1 – طراحی : در طراحی کاتالوگ مطالب می بایست بگونه ای قرار گیرند که علاوه بر رساندن هدف کاتالوگ بیننده را در مطالعه تمامی موارد آن تشویق نماید که البته در این راه چاپ و نوع چاپ نیز بی تاثیر نیست.
2 – صفحه بندی درست : یعنی قبل از چاپ کار شما باید به گونه ای طراحی شود که پس از چاپ کاتالوگ در ترتیب کردن صفحات با مشکل مواجه نشویم.
3 – چاپ کاتالوگ : مهمترین قسمت پیدایش یک کاتالوگ ماندنی چاپ آن می باشد که اگر رنگهای نا مرقوب استفاده شود و رنگها را نتوان بدرستی بر روی هم قرار داد نتیجه نهایی یک کاتالوگ نا مرقوب می شود که کسی حتی میل مطالعه آن را هم پیدا نمی کند پس استفاده از رنگهای شفاف و بسیار با کیفیت آلمانی و چاپ بوسیله دستگاه چهار رنگ همزمان می تواند شما را به هدف نهایی نزدیک نماید.
4 – اگر نیاز به روکش وجود دارد استفاده از روکش با کیفیت و مرقوب تفاوتی نمی کند که سلفون باشد یا UV در هر حال نتیجه کار می بایست رضایت شما مشتری گرامی را جلب نماید. انواع روکش عبارت است از:1- سلفون براق سرد 2- سلفون مات سرد 3- سلفون براق حرارتی 4- سلفون مات حرارتی 5- UV براق 6-UV مات
5 – صحافی برش و خط تا: آخرین مرحله مربوط به صحافی مناسب، با کیفیت و دقیق، برش لبه های دقیق به گونه ایکه لبه ها دقیقاً بر روی هم قرار گیرند و خط تای صحیح می باشد.
شما عزیزان می توانید جهت مشاهده نمونه های چاپ شده کاتالوگ به دفتر سرویس های طلایی مراجعه نموده و از کیفیت چاپ ما مطمئن شوید.

price

چاپ کاتالوگ , چاپ کاتالوگ در شیراز , کاتالوگ , چاپ ارزان کاتالوگ , طراحی کاتالوگ , چاپ ارزان کاتالوگ در شیراز و فارس , کاتالوگ در جنوب کشور , کاتالوگ اختصاصی , نمونه کاتالوگ , طرح کاتالوگ , کاتالوگ فوری , کاتالوگ زیبا , کاتالوگ خاص , کاتالوگ رنگی , کاتالوگ گلاسه , کاتالوگ افست , کاتالوگ با سلفون براق , کاتالوگ با سلفون مات , کاتالوگ فنری , چاپ کاتالوگ خاص , چاپ کاتالوگ سریع , چاپ بروشور , چاپ بروشور در شیراز , بروشور , چاپ ارزان بروشور , طراحی بروشور , چاپ ارزان بروشور در شیراز و فارس , بروشور در جنوب کشور , بروشور اختصاصی , نمونه بروشور , طرح بروشور , بروشور فوری , بروشور زیبا , بروشور خاص , بروشور رنگی , بروشور گلاسه , بروشور افست , بروشور با سلفون براق , بروشور با سلفون مات , بروشور فنری , چاپ بروشور خاص , چاپ بروشور سریع ,

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
  • چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی
  • 3 آذر 1394
  • 66 بازدید

اشتراک گذاری :  |   |   |   |   |   |