کاتالوگ

شما با چاپ و ارائه کاتالوگ و بروشور مي توانيد تمام مشخصات شغل و حرفه خود را بطور کامل و گويا به همراه تصاوير با کيفيت به مشتريان خود اعلام نماييد و در صورتي که طراحي زيبا و همچنين چاپ با کيفيت و مرغوب داشته باشد ممکن است سالها نزد مشتريان شما باقي بماند و در مواقع لزوم پس از مدت ها به آن مراجعه کنند و با شما تماس بگيرند. لذا هدف و سعي سرویس های طلایی بر اين است تا با ارائه بهترين ها شما را در اين راه ياري کند و کاري به ياد ماندني به شما ارائه نمايد.
در چاپ یک کاتالوگ خوب و با کیفیت موارد مهم زیادی وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از :
1 – طراحی : در طراحی کاتالوگ مطالب می بایست بگونه ای قرار گیرند که علاوه بر رساندن هدف کاتالوگ بیننده را در مطالعه تمامی موارد آن تشویق نماید که البته در این راه چاپ و نوع چاپ نیز بی تاثیر نیست.
2 – صفحه بندی درست : یعنی قبل از چاپ کار شما باید به گونه ای طراحی شود که پس از چاپ کاتالوگ در ترتیب کردن صفحات با مشکل مواجه نشویم.
3 – چاپ کاتالوگ : مهمترین قسمت پیدایش یک کاتالوگ ماندنی چاپ آن می باشد که اگر رنگهای نا مرقوب استفاده شود و رنگها را نتوان بدرستی بر روی هم قرار داد نتیجه نهایی یک کاتالوگ نا مرقوب می شود که کسی حتی میل مطالعه آن را هم پیدا نمی کند پس استفاده از رنگهای شفاف و بسیار با کیفیت آلمانی و چاپ بوسیله دستگاه چهار رنگ همزمان می تواند شما را به هدف نهایی نزدیک نماید.
4 – اگر نیاز به روکش وجود دارد استفاده از روکش با کیفیت و مرقوب تفاوتی نمی کند که سلفون باشد یا UV در هر حال نتیجه کار می بایست رضایت شما مشتری گرامی را جلب نماید. انواع روکش عبارت است از:1- سلفون براق سرد 2- سلفون مات سرد 3- سلفون براق حرارتی 4- سلفون مات حرارتی 5- UV براق 6-UV مات
5 – صحافی برش و خط تا: آخرین مرحله مربوط به صحافی مناسب، با کیفیت و دقیق، برش لبه های دقیق به گونه ایکه لبه ها دقیقاً بر روی هم قرار گیرند و خط تای صحیح می باشد.
شما عزیزان می توانید جهت مشاهده نمونه های چاپ شده کاتالوگ به دفتر سرویس های طلایی مراجعه نموده و از کیفیت چاپ ما مطمئن شوید.

✔️ پیشنهاد مقاله مرتبط :  7نکته طلایی برای بالا بردن طول عمر دستگاه چاپ بنر

price

چاپ کاتالوگ , چاپ کاتالوگ در شیراز , کاتالوگ , چاپ ارزان کاتالوگ , طراحی کاتالوگ , چاپ ارزان کاتالوگ در شیراز و فارس , کاتالوگ در جنوب کشور , کاتالوگ اختصاصی , نمونه کاتالوگ , طرح کاتالوگ , کاتالوگ فوری , کاتالوگ زیبا , کاتالوگ خاص , کاتالوگ رنگی , کاتالوگ گلاسه , کاتالوگ افست , کاتالوگ با سلفون براق , کاتالوگ با سلفون مات , کاتالوگ فنری , چاپ کاتالوگ خاص , چاپ کاتالوگ سریع , چاپ بروشور , چاپ بروشور در شیراز , بروشور , چاپ ارزان بروشور , طراحی بروشور , چاپ ارزان بروشور در شیراز و فارس , بروشور در جنوب کشور , بروشور اختصاصی , نمونه بروشور , طرح بروشور , بروشور فوری , بروشور زیبا , بروشور خاص , بروشور رنگی , بروشور گلاسه , بروشور افست , بروشور با سلفون براق , بروشور با سلفون مات , بروشور فنری , چاپ بروشور خاص , چاپ بروشور سریع ,

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

بله
خیر
از ارسال بازخورد شما برای ارتقای کیفیت مطالب سپاسگزاریم 🌹🙏
  • اپراتور شماره 1 چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی
  • 3 آذر 1394
  • 1241 بازدید
  • بروزرسانی : 15 اردیبهشت 1403

اشتراک گذاری :  |   |   |   |   |   | 
×