طراحی و چاپ هدرست

هدرست چیست ؟

یکی از لوازم مهم برای شرکت های مسافربری ، استفاده از کاور پشت سری صندلی یا هدرست است. که شرکت ها برای بالا بردن کیفیت خدمات خود از کاور های پشت صندلی استفاده می کنند. این کاور ها نه تنها برای شرکت های مسافر بری استفاده می شود، بلکه می توان از آن ها در سالن های همایش و ورکشاپ ها یا جلسات سخنرانی هم استفاده کرد. هدرست مزایایی هم دارد که یک مورد آن این است که مانع تماس مستقیم سر افراد به صندلی می شود که از نظر بهداشتی کاملا تایید شده است و دوم این که یکی از ابزارهای مفید و ارزان قیمت برای تبلیغات است. اگر شما اجاره دهنده یک سالن سخنرانی هستید یا مسئول یک شرکت هواپیمایی یا مسافربری هستید، می توانید برای تبلیغات خود از کاور پشت سری صندلی استفاده کنید. هدرست می تواند با یک پوشش پلاستیکی کوچک به صندلی یا جایگاه مورد نظر متصل شود و پس از اتصال دیگر تکان نمی خورد و در اثر جا به جا کردن سر مشکلی پیش نمی آید.

چاپ روی هدرست

می توانید روی هدرست آرم تجاری شرکت خود را چاپ کنید یا همراه آن یک شعار که مربوط به شرکت تان است، یا یک جمله مثبت به مخاطب بگویید. مثلا می توانید بنویسید “پرواز خوبی را برای شما آرزومندیم” یا “روز خوشی را برای تان آرزو داریم” این جملات توجه مخاطب را هم به جمله و هم به آرم تجاری شما جلب می کند.

✔️ پیشنهاد مقاله مرتبط :  ۷ اصل تبلیغات برای میخکوب کردن مشتریان

جنس و سایز هدرست

معمولا برای هدرست ها از پارچه های سوزنی اسپان باند استفاده می شود که از جنس الیاف نبافته است یا non-wouen است. اسپان باند ها پارچه‌ای هستند که نیازی به تبدیل الیاف به نخ ندارند و با استفاده از مواد شیمیایی ، مکانیکی ، گرما یا حلال پیوند می‌یابد. این اصطلاح در صنایع نساجی جهت نام‌گذاری پارچه‌هایی که بافتنی نیستند استفاده می‌شود. سایز هدرست باید حداقل 325 میلی متر  در 275 میلی متر باشد. سایز متداول هدرست با فضای تبلیغات باید 250 میلی متر در  400 میلی متر باشد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

بله
خیر
از ارسال بازخورد شما برای ارتقای کیفیت مطالب سپاسگزاریم 🌹🙏

اشتراک گذاری :  |   |   |   |   |   | 
×