متولدین سال خوک

متولدین سال خوک را بیشتر بشناسید و با خصوصیات اخلاقی و علایق آن ها آشنا شوید.

متولدین سال های خوک : 1302 , 1314 , 1326 , 1337 , 1350 , 1362 , 1373 , 1386 , 1398 , 1410 , 1422 , 1434 , 1446

خصوصیات متولدین سال خوک

خوک جنگ جویی جوانمرد ، بلند همت ، دلیر و آشنا به آداب و رسوم ، یاور و مهربان ، سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می زند . می توانید به او اطمینان کنید ؛ چرا که هیچ گاه از اعتماد شما سوء استفاده نخواهد کرد . او ساده بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم کنید بی پناه بی دفاع و کمی ساده لوح است .
در حقیقت خوک اجازه می دهد به آسانی فریبش دهند اشتباهات خود را با متانت می پذیرد و نسبت به اشتابهات دیگران صبور و بردبار است . او همیشه از بهترین های ورزش است . اما هرگز نمی تواند رقابت جو باشد . انصاف خوک به او اجازه نمی دهد که خود را برتر از دیگران بداند . او همواره از خود می پرسد که آیا در کارهایش صداقت لازم را داشته یا خیر .
خوک به گونه ای باور نکردنی صادق و بی ریاست تا جایی که گاهی ممکن است به خود صدمه بزند . او در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند کاری بکند . به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند .
خوک با هوش است ؛ اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند . او در برابر دورویان و فریب کاران عاجز است و خود را به چهار میخ می کشد تا اعمالش را توجیه کند .
خوک فروشنده درستکاری است که به سختی تن به ساخت و پاخت می دهد . او با اعتقادی آهنین گفته های دیگران را بی هیچ پرسشی می پذیرد ؛ اما در قبولاندن حرف خود به دیگران دچار مشکل است .
خوک دوست و شریکی بی همتاست . او معمولا کم حرف است ؛ ولی اگر تصمیم به حرف زدن بگیرد هیچ چیز نمی تواند مانع او شود و آن قدر پرچانگی می کند تا همه شنوندگان را خسته و هلاک کند .
خوک نیز همچون میمون با هوش و تشنه دانش است . او علاقه زیادی به مطالعه دارد و هر چه را که جلوی دستش باشد می خواند . خوک با معلومات به نظر می رسد ؛ اما در حقیقت بخش عمده معلومات او سطحی است . اگر او را بیازمایید خواهید دید که طبل تو خالی است . ژاپنی ها می گویند : خوک صورتی پهن و کله ای کوچک دارد .
خوک پول پرست و اغلب شهوت ران است . در پشت ظاهر فریبنده و معقول او اراده ای قوی و قدرتی فراوان پنهان است . او هر هدف آرزو یا کاری دشوار داشته باشد وظایف خود را با شایستگی انجام می هد . این قدرت زاییده نیرویی درونی و قابل اعتماد است ؛ قدرتی که هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد .
وقتی که خوک تصمیمی بگیرد هیچ چیز نمی تواند سد راه او شود . اما پیش از تصمیم گیری مدتی طولانی همه جوانب را می سنجد تا جای که به بی تدبیری متهم می شود . او برای رهایی از مسائل بغرنج گاه آن قدر این در و آن در می زند که شخصیت خود را زیر سوال می برد .
هرگز از روی ظاهر ضعیف خوک درباره اش قضاوت نکنید ؛ چرا که این ضعف ظاهری صرفا ناشی از صلح طلبی ذاتی اوست .
متولد سال خوک دوستان اندکی دارد اما آنان را تا پایان عمر حفظ خواهد کرد و از هیچ فداکاری در حق آنان کوتاهی نمی کند . او با دوستان برگزیده خود – که شایستگی عشق و محبت او را دارند – بسیار محترمانه برخورد می کند .
زنان متولد سال خوک عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند . آنان در خانه داری بی نظیرند .
شخصیت خوک به رغم بی طرفی وی پر تحرک و خلاق است و اگر از جنگ و جدل بیزار و گریزان نبود یاغی نیز محسوب می شد .
او همیشه ترجیح می دهد در بحث راه فراری بیابد و وانمود کند که عقیده اش را تغییر داده است تا خود را دچار زحمت و دردسر نکند .
او تا زمانی که از شما خوشش نیاید در صحبت را باز نمی کند و اگر لطف کند وارد گفت و گوی شود شما را مفتخر کرده است !
خوک به ندرت به امور قضایی می پردازد و چه بهتر ؛ زیرا اگر محق هم باشد سادگی و صداقتش به ضرر او و به نفع طرف های دعوا تمام خواهد شد ؛ شرقی ها می گویند : برای برنده شدن در امور قضایی بهتر است صداقت شرافت و وجدان را از پنجره بیرون بیندازید !
خوک در هر شرایطی می تواند کار کند ؛ زیرا هوشیاری و توانایی اش در انجام کارهای سخت از او آدم موفقی می سازد ؛ همچنین به علت حساسیت فراوانش در زمینه شعر و ادبیات نیز موفق است .
خوک می تواند به آسانی به سگ ها نزدیک شود . خوک هر شغلی را که برگزیند می تواند زندگی خود را تامین کند و پول و امکانات از سر و کولش می ریزد و تا زنده است مردم به او کمک می کنند و از همین راه ممکن است بسیار ثروتمند شود .
در مشرق زمین مشهور است که می گویند : مردم به خوک کمک می کنند خوراک می دهند و او را چاق و چله می کنند تا شام بهتری برای شب سال نو داشته باشند . لذا خوک بسیار محافظه کار است و به هیچ کس اعتماد نمی کند . ممکن است این گفته درست باشد اما شکی نیست که مردم از زود باوری و سادگی خوک سو ءاستفاده می کنند .
از این حرفها درباره زندگی عشقی او نیز می گویند . او اغلب فریب می خورد ناامید می شود اشتباه می کند و همیشه عاشق است .
خانم خوک ها مادران بسیار خوبی هستند . به خوک ها سفارش می کنیم با متولدان سال خرگوش ازدواج کنند ؛ چرا که بهترین راه جلوگیری از کشمکش و درگیری خانوادگی همین است .
خوک باید از مار فاصله بگیرد چرا که مار او را اسیر و برده خود می کند و آنچنان به دور او حلقه می زند و او را می فشارد که توان هر حرکتی را از او سلب می کند . وجود خوک برای بز مفید واقع می شود .
دوران کودکی خوک در آرامش کامل سپری می شود . در دوران جوانی انبوهی از مشکلات خانوادگی او را در بر می گیرد ؛ اما خوک خجالتی و محتاط برای حل مشکلاتش از کسی در خواست کمک نخواهد کرد . او می کوشد خود مشکلاتش را حل کند . در واقع این پنهان ساختن مشکلات از دیگران به او صدمات فراوانی میزند زیرا هیچ کس نمی فهمد که او در چه جهنمی دست و پا می زند .
اگر زاد روز او از جشن های سنتی ( عید تت ) فاصله داشته باشد ناامیدی کمتری در کمین او خواهد بود اما هر چه به سال نو در کشورهای آسیایی نزدیک تر باشد با مشکلات بیشتری مواجه می شود به او خیانت خواهد شد مسخره اش خواهند داد و در نهایت ممکن است خورده شود !
قصه سه بچه خوک ریشه در این باور خرافی دارد .

✔️ پیشنهاد مقاله مرتبط :  متولدین سال مار

مشاهیر متولد سال خوک

روچیلد اول , راکفلر اول , فورد اول , سن ایگناتیوس لویولا, فدریکوگارسیالورکا, فرانسواویون , آلبرت شوایترز, پاسگال , لوکوبوزیه, فیلد مارشال مونتگمری , مارشال فوخ , ژرژ پمپیدو , هنری هشتم , بیسمارک , الیورکرامول , مادام دومانتنون , فرانسواز ساگان

علایق متولدین سال خوک

رنگ : ارغوانی

حیوان : گربه

گُل : سوسن سفید

درخت : اقاقیا

رایحه : عنبر گیاه: پونه

طعم : شیرین و ترش

ادویه : میخک

جواهر تولد : حجرالاقمر

فلز : نقره خالص

عدد شانس : ۵

آلت موسیقی : چنگ

شعارخوک

“من حفظ می کنم”

بهترین جفت خوک

( متولدین چه سال هایی برای متولدین سال خوک بهترین همسر هستند )

بُز، خرگوش

بدترین جفت خوک

مار، خوک ، میمون

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

بله
خیر
از ارسال بازخورد شما برای ارتقای کیفیت مطالب سپاسگزاریم 🌹🙏
  • اپراتور شماره 2 چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی
  • 22 فروردین 1403
  • 191 بازدید
  • بروزرسانی : 7 اردیبهشت 1403

اشتراک گذاری :  |   |   |   |   |   | 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×