۰۶
مهر

انواع تیشرت سابلیمیشن

تیشرت سابلیمیشن اسپان

تیشرت سابلیمیشننوع پارچه ای که در تولید تیشرت های سابلیمیشن اسپان مورد استفاده قرار گرفته از بهترین نوع پارچه می باشد. این نوع پارچه دارای ایستائی بسیار بالائی بوده و با یکبار مشاهده ی آن خواهید دید که دارای کیفیت بسیار بالائی می باشد. همین موضوع باعث شده تا تیشرت های تولید شده در نظر مشتری بسیار عالی به نظر برسد و حالت لختی بیش از حد پارچه های اسپان معمول را نداشته باشد.

تیشرت خام سابلیمیشن اسپان

جنس: اسپان ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
رنگ: سفید
نوع یقه: گرد
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: کوتاه
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو


تیشرت سابلیمیشن ملانژ

تیشرت سابلیمیشن ملانژتیشرت یقه هفت ملانژ . استفاده از پارچه ی خوش رنگ و دوخت یقه هفت باعث شده این تیشرت بسیار شیک به نظر برسد. وجود پلی استر در پارچه ی ملانژ باعث میگردد چاپ سابلیمیشن در آن به بهترین نحو و با کیفیت بالا انجام شود.
این محصول به علت زیبائی و شیک بودن بعد از تیشرت اسپان پرفروش ترین تیشرت می باشد که هم برای چاپ و هم به عنوان فروش تیشرت خام سابلیمیشن با استقبال بسیار خوبی روبرو گردیده است. به شما نیز پیشنهاد می کنیم سبد محصولات خود را با اضافه نمودن این تیشرت رنگین تر نمائید.

تیشرت خام سابلیمیشن ملانژ

جنس: ملانژ ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
رنگ: طوسی
نوع یقه: هفت
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: کوتاه
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو


تیشرت سابلیمیشن رگلان

تیشرت سابلیمیشن رگلان با توجه به استفاده خریداران برای چاپ سابلیمیشن، جنس آن طوری انتخاب شده است که بهترین حالت را برای چاپ فراهم آورد. رنگ بدنه ی این تیشرت طوسی و آستین های آن مشکی می باشد. بعد از ارائه ی این محصول برای اولین بار در حوزه ی چاپ سابلیمیشن مشاهده شد که هدفمندی به خوبی صورت گرفته و خریداران نسبت به خرید آن تعلل نکرده اند. داشتن این تیشرت را حتما به افرادی که چاپ سابلیمیشن انجام میدهند توصیه می کنیم.

تیشرت خام سابلیمیشن رگلان

جنس تیشرت: ملانژ و پلی استر
رنگ: طوسی و مشکی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو
نوع آستین: بلند
نوع یقه:‌گرد
نوع چاپ: سابلیمیشن


تیشرت سابلیمیشن بدون آستین

تیشرت سابلیمیشن بدون آستینتیشرت بدون آستین مردانه که بیشتر به عنوان تیشرت ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد از دیگر محصولات سابلیمیشنی می باشد. رنگ تیشرت مذکور سفید بوده و جنس پارچه اسپان می باشد که بهترین گزینه برای چاپ سابلیمیشن می باشد و دارای رنگ پذیری بسیار زیادی است.

تیشرت خام سابلیمیشن بدون آستین

جنس: ۶۰% پلی استر + ۴۰% پنبه
نوع یقه: گرد
رنگ: سفید
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نوع آستین: بدون آستین
نحوه شستشو: ۱۰۰٪ قابل شستشو


 تیشرت پنبه ای

تیشرت پنبه ای خامدر صورتی که امکان چاپ مستقیم یا دیجیتال برای شما فراهم می باشد تیشرت های پنبه ای اولین و بهترین گزینه ای هستند که در این مورد به شما پیشنهاد میگردد. تیشرت های پنبه ای خام با بهترین جنس پارچه و ۱۰۰٪ نخی می باشند و کیفیت دوخت آنها کاملا بی نقص و عالی می باشد. این تیشرت ها درجه ۱ اعلاء هستند و نسبت به تیشرت های دیگر از وزن بیشتری نیز برخوردار می باشند. توجه بفرمائید چاپ سابلیمیشن روی این نوع تیشرت مقدور نمی باشد.

جنس: نخ پنبه اعلاء (۱۰۰% پنبه)
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نوع چاپ: مستقیم یا دیجیتال
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
رنگ های موجود: مشکی، سفید، قرمز، زرد، سبز، آبی


تیشرت سابلیمیشن فلامنت

تیشرت سابلیمیشن فلامنتتیشرت فلامنت مخصوص چاپ سابلیمیشن همان نوع جنسی از پارچه است که بیشتر به عنوان لباس های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد و ایستائی کمی دارد. نوع بافت نخ این نوع تیشرت طوری به یکدیگر تنیده است که باعث میگردد بهتر روی بدن ورزشکاران قرار گیرد و سبکی خاصی در آن احساس گردد.
تیشرت فلامنت در رنگ های متنوعی برای چاپ سابلیمیشن تولید میگردد که مسلما رنگ سفید بهترین حالت برای بدست آوردن نزدیک ترین رنگ به طرح اصلی می باشد. در رنگ های دیگر این تیشرت بهتر است که برای چاپ از طرح های تیره تر استفاده گردد تا چاپ بدرستی انجام گیرد.

تیشرت خام سابلیمیشن فلامنت

جنس: فلامنت
رنگ: سبز، نارنجی، سرخابی، سفید،‌ آبی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو
نوع چاپ:‌سابلیمیشن


تیشرت سابلیمیشن زنانه

تیشرت سابلیمیشن زنانه جنس پارچه ی مورد استفاده اسپان می باشد. دوخت این تیشرت ها در ناحیه ی کمر و یقه با تیشرت های مردانه متفاوت بوده اما از نظر کیفیت پارچه و چاپ پذیری تفاوتی در این خصوص وجود ندارد. رنگ تیشرت ها فقط سفید بوده و دارای چاپ پذیری بسیار بالائی می باشد.
با همراه کردن این تیشرت زنانه با تیشرت های مردانه می توانید ست های زیبائی برای مشتریان خود تولید نمائید که در مناسبت های مختلف مورد استفاده قرار دهند.

تیشرت زنانه خام سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع چاپ سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو


تاپ بندی سابلیمیشن زنانه

تاپ بندی زنانه سابلیمیشناز دیگر تولیدات سابلیمیشن تاپ بندی زنانه و دخترانه می باشد که مخصوص چاپ برای مشتریان خانم طراحی شده است. تاپ بندی زنانه ارزان ترین محصول پوشیدنی البسه سابلیمیشن می باشد.
این تیشرت برای مشتریان شما که نیاز به چاپ هدایای شخصی دارند بسیار مناسب بوده و استقبال از تاپ بندی در این حوزه بازخورد خوبی داشته است. جنس پارچه مربوطه اسپان و به رنگ سفید می باشد

تاپ بندی زنانه خام سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع چاپ: سابلیمیشن
نوع یقه: تاپ بندی
سایزهای موجود: S, M, L
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو


رکابی سابلیمیشن زنانه

رکابی زنانه سابلیمیشنیکی از محصولات تولید شده توسط تولیدی تیشرت شابلون که نسبت به باقی محصولات زنانه راحت تر و خودمانی تر می باشد رکابی می باشد که با استفاده از پارچه اسپان سفید دوخته شده و کیفیت چاپ بسیار بالائی جهت چاپ برای شما همکارانی می باشد که در این حوزه ی چاپی فعالیت دارید.

رکابی خام زنانه سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ رکابی: سفید
قابلیت شستشو بصورت کامل
سایزهای موجود: S, M, L
نوع چاپ: سابلیمیشن
نوع آستین: رکابی


دکلته سابلیمیشن زنانه

دکلته زنانه سابلیمیشنمتفاوت ترین محصول تولیدی شابلون دکلته ی زنانه می باشد که دارای پاپیون بزرگی جلوی آن بوده و از زیبائی ویژ ای برخوردار می باشد.  می توانید با تهیه ی آن محصولی خاص و متفاوت را به مشتریان خود ارائه دهند.
دکلته ی زنانه از پارچه اسپان سفید تولید شده است که معمول ترین پارچه برای چاپ سابلیمیشن محسوب میگردد. اما در نظر داشته باشید بدین علت که بافت پارچه های مورد استفاده توسط شابلون بصورت اختصاصی انجام می گیرد لذا نسبت به دیگر پارچه های بازار دارای کیفیت بسیار متفاوت و سنگین تری می باشد.

دکلته خام سابلیمیشن زنانه

جنس: اسپان
رنگ : سفید
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو


تیشرت یقه ضربدری سابلیمیشن زنانه

تیشرت یقه ضربدری سابلیمیشنمدل تولیده شده جدید چاپ روی تیشرت زنانه و دخترانه با یقه ضربدری با طرح نه چندان پیچیده اما زیبائی خاصی به آن بخشیده است. استفاده از پارچه اسپان با کیفیت بالا آن را برای شما جهت چاپ سابلیمیشن محیا نموده است. چاپ روی این نوع تیشرت زنانه از هر نظر تضمین میگردد. همچنین امکان چاپ لوگو، طرح و یا عکس اختصاصی روی آن وجود دارد.

تیشرت یقه ضربدری زنانه خام سابلیمیشن

جنس: اسپان
رنگ: سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: ضربدری
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S,M,L,XL
نحوه شستشو: 100 درصد قابل شستشو


تیشرت سابلیمیشن بچگانه

تیشرت بچگانه سابلیمیشن تیشرت بچگانه نیز در میان محصولات قرار دارد. عمدتا مهد کودک ها و مدارس ابتدائی خواهان این نوع تیشرت می باشند و شرکت هائی که محصولاتی مرتبط با کودکان تولید می نمایند جهت جذب مخاطب اقدام به چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی خود روی تیشرت بچگانه می نمایند. این نوع تی شرت ها در تک رنگ سفید موجود می باشند و دارای 4 سایز متفاوت هستند. کیفیت پارچه ی بسیار مناسب و چاپ پذیری بسیار بالا از نقاط قوت این محصول می باشد.

تیشرت خام بچگانه سابلیمیشن

جنس تیشرت: اسپان
رنگ تیشرت : سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
نوع چاپ: حرارتی
سایزهای موجود تیشرت بچگانه: 2, 3, 4, 5
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو