ده نکته برای افزایش طول عمر هد و کاهش هد گرفتگی دستگاه چاپ بنر:

۱-مرکب با برند معتبر و استاندارد باید استفاده شود.
۲-درصورتی که تصمیم به تعویض برند مرکب داربد حتماتمامی مسیرهای شیلنگ مرکب پمپ مرکب و ساب تانک و هد را سالونت مرغوب و استاندارد شستشو دهید.
*راهنمایی : شما میتوانید هر شیش یا چهار شیلنگی که در مخزن ویا گالن های مرکب موجود است را داخل گالن سالونت قرار داده و سپس تا زمانی که سالونت از هد خارج شود کلید پرچ را نگه دارید.
۳-دما و رطوبت در حین چاپ بسیار مهم است.زمانی که دستگاه چاپ بنر درحال انجام کار است باید دمای محیط و رطوبت هوا استاندارد باشد.

۴-در زمانی که دستگاه چاپ بنر و فلکس بیش از دو ساعت از چاپ متوقف خواهد شد.باید کرییج در محل پارک خود(سینی حاوی سالونت که زیر هد ها قرار میگیرد)گذاشته شود.
۵-پایان شیفت کاری خود زیر هدها را با قاشقک اغشته به سالونت تمییز نمایید.تا اگر در حین کار پرز یا ره گونه گرد و غبار زیر هد از بین برود.
۶-مراقب باشید به هیچ وجه اجسام سخت باهد برخورد نکند.و برای تمییز کردن هدها فقط ازدستمال هد نما استفاده کنید.حتی دستمال کاغذی هم مناسب این کار نیست.
۷-برای برطرف کردن هد گرفتگی میتوانید از روغن هد یا اسپری سالونت معتبر استفاده نمایید.
۸-تنها ماده ای که به هد شما اسیب نمی زند سالونت روغن هداست پس لطفا برای شستشو هد از هیچ گونه ماده تمییز کننده استفاده نکنید.
۹-در صورتی که به هر دلیلی قرار است دستگاه چاپ بنر شما بیش از ۷۲ ساعت خاموش باشد با مسیرها را با سالونت شستشو دهید و داخل هد را با روغن هد پر نماید.
۱۰-فیلترهای مرکب پس از مدت یک سال کیفیت لازم را از دست میدهد.برای جلوگیری از ورود مواداضافی به هدها بهتر از هر ۱۲ماه فیلترها را تعویض نماید.

price

  • پشتیبان سایت
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۷
  • 163 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.