نکاتی که باعث می شود سررسید 95 شما متفاوت تر از سررسید 95 یا سالنامه 95 دیگران باشد؟

 نوع جلد سررسید (با انتخاب جلد خوب میتوانید انتخاب سررسید 95 خود را تضمین نمایید ) جلد سررسید یکی از موارد تاثیر گذار در شکل سالنامه 95 می باشد و به طبع، تاثیر زیادی در قیمت تمام شده سررسید دارد . جلدها انواع گوناگونی دارند و دارای تنوع بسیار بالایی می باشند ولی به طور کلی به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند. در حال حاضر جلدهای طبیعی که عموما از چرم ساخته می شوند به دلیل قیمت بسیار بالا فقط بر روی بعضی از کتب که ارزش محتوی بالایی دارند مانند قرآن کریم و دیوان حافظ و … کار می شوند ولی در مورد جلد های مصنوعی اینگونه نیست . معمولا جلدهایی از جنس ترمو جزو با کیفیت ترین جلدهای مصنوعی می باشند.

    کیفیت کاغذ، چاپ کاغذ سررسید باید به حدی ضخامت داشته باشد که هنگام تحریر بر روی کاغذ پشت صفحه کلمات مشخص نباشند در عین حال ضخامت کاغذ نباید باعث ضخیم شدن بیش از حد کتاب سررسید 95 یا سالنامه 95 باشد . همچنین کیفیت جنس و سفیدی کاغذ انتخاب شده تاثیر بسزایی در دید مخاطبین دارد و یکرنگی چاپ در صفحات مختلف مکمل کیفیت کاغذ میباشد.

    نحوه طراحی صفحات سالنامه 95 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از گذشت چند روز طراحی صفحات داخل سررسید یکنواخت شده و یا حتی موجب دلزدگی شود. ما با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان گرافیک، نهایت تلاشمان را کرده ایم تا طرحی زیباتر از طراحی صفحات سالنامه طلیعه وجود نداشته باشد.

    روبان اختصاصی که جلوه خاصی به سالنامه میدهد شما میتوانید به جای استفاده از روبانهای عمومی که اکثراً تار و پودش از هم جدا می شوند از روبانهای اختصاصی با بافت مربوط به شرکت خودتان استفاده کنید.

    وجود بخشی تحت عنوان اطلاعات تخصصی کاربردی ترین بخش یک سالنامه 95 ( سررسید 95 ) که هیچ وقت توجهی به آن نشده وجود اطلاعات تخصصی در آن سالنامه می باشد، این بخش در واقع این حس را به مخاطب القا میکند که کتابی جامع از جداول و اطلاعات ضروری و راهنمای بخش های مختلف و …. هر صنف را در دست دارد . ولی همانطور که همه ما شاهد هستیم تا کنون به ندرت بعضی از سالنامه ها تنها اطلاعات بسیار محدودی را در زمینه ساختمان و پروفیلهای ساختمانی چاپ کرده اند.

    هفت دلیلی که مدیران شرکت ها هر ساله سررسید را به عنوان هدیه به مخاطبان خود هدیه میدهند :

    بهترین گزینه برای سال نو می باشد، چرا که سایر هدیه ها در هر مناسبت دیگری قابل اهدا هستند.

    این محصول نسبت به بها و قیمتش نفیس ترین هدیه ای میباشد که میتواند در شئونات هر سازمان و مقام مسئولی نیز باشد.

    این محصـول در طول سال همراه با مخـاطب شما بوده و همـواره در حال تبلیغ تجـارت شما می باشد.

    هدیه دادن سالنامه ( سررسید ) باعث ایجاد تقویت حس وفاداری در مشتریان، تقویت حس کار گروهی در همکاران و تقویت حس صمیمیت در مقامات مسئول می شود.

    سالنامه ( سررسید ) تنها هدیه تبلیغاتی است که این امکان را به شما می دهد تا مطالب، جداول و رزومه خود را بطور کامل در آن درج و در اختیار مخاطبان قرار دهید.

    کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی برای استفاده در طول سال ، متناسب با هر تجارتی و دارای بخشهای کاربردی شامل اطلاعات روزانه، خلاصه دریافت و پرداخت، جداول تخصصی و …

  • چاپ و تبلیغات سرویس های طلایی
  • 2 بهمن 1394
  • 11 بازدید

اشتراک گذاری :  |   |   |   |   |   |